Jalanõud / Haix Black Eagle Safety 50.1 Low

Alates 164,00 €
Laokood
62001 / Haix Black Eagle Safety 50.1 Low

ESD: Olemas
Torkekaitse: Olemas
Antistaatiline: Jah
Sertifikaat: CE EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR SRC
Materjal: Nahk
Kõrgus: 8,0 cm
Ninakaitse: Olemas
Veekindel: Gore-Tex
Värv: Must
Kinnitussüsteem: Kiirkinnitus
Turvaklass: S3
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Puudub
Naha paksus: 1,9 - 2,0mm
Kaal: 620 Grammi

"HAIX Black Eagle Safety 50.1"
Nagu kõik HAIXi tööriiete kollektsiooni osad, pakub ka HAIX Black Eagle Safety 50 Low väga muljetavaldavaid turvaelemente. Valmistatud kiududega tugevdatud nahast, vastab see ohutusklassi S3 nõuetele ning on nii hästi hingav kui ka veekindel. Kinga otsas olev kaitsev varbakaitse hoiab varvaste vigastused, lisaks on jalats ka torkekindel. Black Eagle Safety on ESD-ühilduv vahemikus 7,5 x 105 oomi ja 3,5 x 107 oomi. See tähendab, et see vastab ESD standardile DIN EN 61340-4-3 (Climate Class 1) ja kõigile asjakohastele antistaatilistele nõuetele. Selline kaitse on hädavajalik piirkondades, kus töötate ülitundlike elektrooniliste komponentidega.

See on funktsionaalne king, mis sobib kõikidele töölistele, kellel on vaja pikalt jalgel olla - näiteks tööstustöölised, igat liiki kaupmehed ja toiduainetööstuse töötajad. Jalanõu hoiab ära vigastused ja aitab vähendada koormust liigestele ja selgroole

Töörõivad, mis pakuvad hea enesetunde

Tööjalatseid kantakse regulaarselt ja pikka aega. Sel põhjusel on oluline, et turvajalatsid sobiksid hästi. Jalanõu ei tohi libiseda ega tekitada survepunkte. Kolm erinevat sisetalda tähendavad seda, et HAIX Black Eagle Safety 50 Low sobib ideaalselt, olenemata sellest, kas teil on kitsad või laiad jalad.

Tald toetab sind igal hetkel kui oled jalul. Kannapiirkonnas olev PU-vahtkiht pehmendab teie samme ja jätab mulje nagu kõnniksite pehmel villal. HAIX Black Eagle Safety 50 Low on täielikult metallivaba. See muudab selle oluliselt kergemaks kui anagloogsed tööjalatsid, millel on näiteks terasest varbakaitse.

Turvajalatsid iga ilmaga

HAIX Black Eagle Safety 50 Low sobib mis tahes ilmastikutingimustele ja neid saab kanda nii siseruumides kui ka väljaspool. Ideaalne lahendus tehase töötajatele kui ka ehitajatele. Kolmekihiline GORE-TEX® membraan hoiab vihma ajal vett eemal. Black Eagle Safety 50 Low tootmiseks kasutatud nahk on hüdrofobiseeritud ja seeläbi muudetud vetthülgavaks.

GORE-TEX® membraan kaitseb ka jalgu niiskuse eest, muutes kinga hästi hingavaks. Membraani peened poorid võimaldavad niiskusel aurustuda ja väljuda. Samal ajal aitab kiiresti kuivav sisekiht ka higi veel omakorda lisaks imada. Vajadusel saab seda isegi pesta.

Teie jalad ei higista siseruumides ega väljas kuuma päikese käes. Samuti on naha sisse integreeritud spetsiaalsed pigmendid, et soodustada päikese peegeldumist ja vähendada jalgade kuumenemist.

Pealismaterjal

+ HAIX Black Eagle Safety 50 Low on valmistatud väga vastupidavast veekindlast nahast.
+ Materjali pigmendid peegeldavad päikesekiiri et teie jalgadele kanduks vähem soojust.
+ Kiire kinnitussüsteem võimaldab säästa aega. Selle asemel, et sõlmida, peate lihtsalt paelad plastklambri abil kinni tõmbama.
+ Paelte otsad saab spetsiaalsesse praktilisse taskusse pista ega saa seetõttu kõndides kuhugi takerduda.

Sisemine vooder, jalatald

+ Kolmekihiline GORE-TEX® membraan tagab, et Black Eagle Safety 50 Low on nii veekindel kui ka hästi hingav.
+ Kinga sisevooder on valmistatud kulumiskindlast kangast, et pakkuda mugavust nii suvel kui talvel.
+ Kiiresti kuivav sisetald imab koheselt higi.
+ Samuti on teil võimalik valida kolme erineva HAIX sisetalla vahel. See tähendab, et kinga saab täiuslikult reguleerida vastavalt teie jalgade laiusele. Black Eagle Safety 50 Low on standardvarustuses punase sisekattega (keskmine). Tellida saab täiendavaid Vario Fit sisetaldasid.
+HAIX Black Eagle Safety 50 Low on metallivaba ja on seetõttu eriti kerge.

Välisald

+ Black Eagle Safety 50 Low tald on valmistatud vastupidavast ja äärmiselt libisemiskindlast kummisegust.
+ Samuti on see torkekindel, et kaitsta teid jalgade all olevate teravate esemete, näiteks kivide ja naelte eest.
+ Sellised vedelikud nagu õli ja bensiin ei pääse sisse. Samal ajal tagab tald silmapaistva soojuse ja külma eest.
+ Samuti ei jäta jalats tumedaid jälgi heledatele põrandatele ega plaatidele.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Black Eagle Safety 50.1 Low
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro