Jalanõud / Haix Black Eagle Safety 41.1

Alates 149,00 €
Laokood
610003 / Haix Black Eagle Safety 41.1

ESD: Olemas
Torkekaitse: Olemas
Antistaatiline: Jah
Sertifikaat: CE EN ISO 20345:2011 S1P HRO HI CI WR WRU SRC
Materjal: Mikrofiiber/Tekstiil
Värvus: Black/Silver
Kõrgus: 8,0 cm
Ninakaitse: Olemas
Veekindel: Ei Ole
Kinnitussüsteem: Kiirkinnitus
Turvaklass: S1P
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Puudub
Kaal: 618 Grammi

"HAIX Black Eagle Safety 41.1"
HAIXi Black Eagle Safety 41 on õhuline, mugav ja funktsionaalne tööjalats, mis tagab teie jalgadele täieliku kaitse. Kaasaegses kujunduses hõbedaste elementidega disain on spetsiaalselt välja töötatud tööstussektoris kasutamiseks. Antistaatiline tald isoleerib külma, samas kui hästi hingav sisevooder ja jalatsi pealmine materjal tagavad, et jalad ei higistaks. See jätab teid värskeks isegi pärast pikka päeva,olenemata asukohast.

Kõrge kandmismugavus - mis tahes pinnal

Tootmistöötajad, tislerid, kokad ja lihunikud vajavad kõik oma igapäevatöös kindlat pidamist. HAIX Black Eagle Safety 41-l on spetsiaalne sügava mustriga kummitald, mis tagab vajaliku pidamise, isegi kui pind jalgade all ebaühtlane või libe. Kerge, lööki neelav PU kiil talla sees pehmendab teie samme kõndimisel. See vähendab survet liigestele ja selgroole ning muudab jalanõu eriti mugavaks lahenduseks. Ka tööriided peavad olema praktilised.

Keskendumine tervisele ja ohutusele

HAIX Black Eagle Safety 41 on täielikult metallivaba. See vastab ESD standardile, pakkudes antistaatilisi omadusi vahemikus 7,5x105 kuni 3,5x107 oomi. See on eriti oluline olukordades, kus tuleb vältida elektrostaatilisi koormusi, mis võivad tundlikke elektroonikakomponente kahjustada või isegi hävitada, näiteks õrnade andurite ja mikrokiipidega tegelevatel tootmisliini töölistel ning värvi- ja lakkide kauplustes, kus võib esineda süttivaid aure. Teie jalad ja varbad on kaitstud kukkuvate esemete eest tänu spetsiaalsele kiududega tugevdatud ninakaitsele. Jalanõu vastab kõige rangematele ohutusnõuetele, olles samas ise märkimisväärselt kergem ja mugavam kui analoogsed lahendused.

Pealismaterjal

+ HAIX Black Eagle Safety 41 on valmistatud mikrokiudude ja tekstiili kombinatsioonist ning on täielikult metallivaba.
+ Materjal on ka äärmiselt hingav ja hoiab ära tarbetu higistamise.
+ Anatoomiliselt vormitud varbakaitse kinga otsas annab ohutuse, samal ajal kui küljel olevad hõbedased elemendid tagavad, silmapaistvuse.
+ HAIX Smart Lacing System tagab ideaalse sobivuse ja väldib ebaühtlast survet jalale. Ühtlasi muudab see ka Black Eagle Safety 41 ülikiirelt jalast ära võetavaks või jalga panevaks.


Vooder, Kaitse

+ Black Eagle Safety 41 sisevooder on kulumiskindel ja hästi hingav. See tagab toote pika eluea ja pakub kõrget kandmismugavust.
+ Talla sisekiht imab niiskust, tagades, et jalad püsivad kuivad ja värsked ka pärast väga rasket tegevust.
+ Eraldi kontsaosa pehmendab teie samme, et anda lisamugavust.
+ Kolm erinevat Vario Fit sisetalda, ulatudes eriti kitsast kuni laiani, võimaldavad teil reguleerida jalatsi vastavalt teie individuaalsele jala kujule. Vajadusel võib talla eemaldada ja pesta. Black Eagle Safety 41 on standardvarustuses punase sisekattega (keskmine). Tellida saab täiendavaid Vario Fit sisetaldasid.

Tald

+ Antistaatiline ja libisemiskindel Black Eagle Safety 41 tald on sügava mustriga, et pakkuda teile vajalikku pidamise kindlust, kui töötate tööstussektoris.
+ Sarnaselt ülejäänud kingaga on tald metallivaba ja hiab ära elektrostaatilised laengud.
+ Vaatamata oma kergusele, on see ka torkekindel. Jalats pakub olulist kaitset teravate esemete eest.
+ Tald tagab külma eest suurepärase isolatsiooni. Teie jalad ei külmeta õues töötamise ajal.
+ Õli ja bensiin ei pääse läbi.
+ Tald ei musta siseruume. See tähendab, et see ei jäta heledatele põrandatele koledaid jälgi.
+ HAIX Black Eagle Safety 41 on kerge ja kaasaegne turvajalats, mis pakub maksimaalset kaitset töölistele. See on õige valik, mis sobib ideaalselt jalgadele hea tunde tekitamiseks ka pärast rasket tööpäeva. Proovige neid ülifunktsionaalseid jalatseid kohe.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Black Eagle Safety 41.1
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro