Jalanõud / Haix Airpower XR91

224,90 €
Laokood
605207 / Haix Airpower Xr91

ESD: Puudub
Torkekaitse: Olemas
Antistaatiline: Jah
Sertifikaat: CE 0197 EN 15090:2012 HI1 CI T SRC - Type F1PA
Materjal: Nahk
Värvus: Must
Kõrgus: 19,5 cm
Ninakaitse: Olemas
Veekindel: Crosstech
Kinnitussüsteem: Kiirkinnitus
Turvaklass: Type HI1
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Puudub
Naha paksus: 2,0 - 2,2mm
Kaal: 967 Grammi

Pealis
Veekindel nahk, hüdrofoobne, hingav (5,0 mg / cm² / h), paksus 2,0 - 2,2 mm.

Sisemine vooder
CROSSTECH® laminaattehnoloogia; 3-kihiline CROSSTECH®-laminaat on veekindel ja hingav. Optimaalse hingavusega hõõrdumiskindel vooder igaks aastaajaks. Sobib väga hästi nii sise kui ka väliutöödeks. Pakub läbitungimiskindlust vere ja muude kehavedelike vastu (kaitse vere kaudu levivate bakterite ja viiruste eest). Suurendatud keemiline kaitse.

Sisend
Mugav, pehmendav, niiskust hülgav, antibakteriaalne. Eraldi kanna kuju parima pehmenduse saavutamiseks ja kergemaks jala sisestamiseks jalatsisse. “AIRFLOW” kanalid. „Perfect-Fit“ märk, et saaksid kontrollida jalanõude sobivust.

HAIX® komposiit ninakaitse
Anatoomiliselt vormitud ja ülikerge varbakaitse, mis on valmistatud kiududega tugevdatud plastikust, vastates ka kõikidele ohutusnõuetele

Täisriidest sisetald
Sisetald imab higi ja niiskust.

Kaitsev välistald
Paindlik, kerge ja kaitsev metallist välistald.

Tald
Tugeva tänavaprofiiliga kummist tald, ülim mugavus painduda, väga kulumiskindel, libisemiskindel - ka külmal ajal. Väikese kaaluga PU, lööki neelav kiil tagab silmapaistvad kõndimisomadused. Väga hea soojuse ja külma isolatsioon. Tald on vastupidav kuumusele, leegile, õlile ja bensiinile, ei jälgi. Vastab standardile EN ISO 20345: 2012 / EN 15090: 2012.

HAIX® AS system
Optimaalne tugi ja löögi neeldumine kaares, mida tagab anatoomiliselt moodustatud viimane. Täiustatud kanna- ja kaarekujundus pakub tuge jala kinnitamisel, võimaldades avaras varba piirkonnas suurendada mugavust ja liikumisulatust.

HAIX® TPU ninakaitse
Lisakaitse ja kulumiskindlus välise tpu korki tõttu.

HAIX® kliimasüsteem
HAIX® Climate System töötab pumpamisliigutusel, mis tagab õhuringluse igal sammul - vabaneb soe õhk ning värske õhk tuleb jalatsi ülaosas asuvatest ventilatsiooniavadest sisse.

HAIX® Vario Wide Fit süsteem
Kinga laiust saab individuaalselt reguleerida 3 erineva sisetallaga. King on varustatud punase sisetallaga (keskmine). Kollase sisetalla (lai) ja sinise sisetalla (kitsas) saab tellida eraldi.

Peegeldab päikest
Vähendab pealmise naha kuumutavat efekti otsese päikesevalguse korral. Päikesevalgust peegeldav nahk hoiab jala jalanõudes jahedamana.

Lisaks
Suurepärane jalats tehnilisteks toiminguteks, päevaseks tööks. Vastavuses tuletõrje EN- ja BS-standarditega mis läbi sobib päästeteenistuse jaoks. kulumiskindel varbakate, helkurribad, HAIX® Fast Lacing Fit System, pealetõmmatavad aasad, kaitse jalanõu peal.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Airpower XR91
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro