Jalanõud / Haix Airpower XR1

Alates 239,00 €
Laokood
605117 / Haix Airpower XR1

ESD: Puudub
Torkekaitse: Olemas
Antistaatiline: Jah
Sertifikaat: CE EN ISO 20345:2011 S3 HRO HI CI WR SRC
Materjal: Nahk
Värvus: Must
Kõrgus: 19,0 cm
Ninakaitse: Olemas
Veekindel: Crosstech
Kinnitussüsteem: Lukk
Turvaklass: S3
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Puudub
Naha paksus: 2,0 - 2,2mm
Kaal: 900 Grammi

"HAIX Airpower XR1"
HAIX Airpower XR1 on ideaalne valik päästeteenistusega seotud töödeks, pakkudes suurepärast mugavust ja stabiilsust kogu päeva vältel. Need saapad on loodud optimaalse ohutustaseme tagamiseks, võimaldades samal ajal kandjal ennast mugavalt tunda.

Sõltumata sellest, kas töötate hädaabi- või päästeteenistuses, olete pikki tunde jalgadel mis tahes aktiivses rollis, vajate turvalist ja mugavat lahendust.

See jalanõu vastab S3 ohutuskategooria nõuetele, kuna XR1'el on õli- ja bensiinikindel tald. Pidavus erinevatel maastikel on suurepärane, ühtlasi on jalanõu kaitsev - Komposiidist varbakaitse ja metallist vaba vahetallaga.

CROSSTECH tehnoloogia muudab jalanõu veekindlaks, kuid samas hingavaks

Kõrgekvaliteetne nahast pealispind, CROSSTECH laminaattehnoloogia, kulumiskindel vooder ja Sun-Reflect süsteem- mis väldib saabaste liiga kuumaks muutumist. Saapad nii veekindlad kui ka hingavad, pakkudes suurepärast funktsionaalsust aastaringselt.

Kerge ja mugav - terve päev, iga päev

Läbimõeldud sulgemissüsteem võimaldab kiiresti kohandada jalanõu individuaalselt. Lihtsalt seo nöörid, kasutades patenteeritud paelasüsteemi koos sisemiste ristpaeltega, mis on mõeldud haakumise ohu ärahoidmiseks, tõmmake seejärel tõmblukk tihedaks kinnitamiseks üles.

Talla pehmenduskiil vähendab stressi nii liigestele kui selgroole, hoides ära enneaegset väsimust ja jalakrampe pikaajalise töötamise korral.

Täiuslikuks sobivuseks valige HAIX Vairo Wide Fit süsteemiga kolme erineva sisetalla vahel, et  kohandada jalats oma enda jala laiusele. Komplekti kuulub punane sisetald (keskmine). Kollast (lai) ja sinist (kitsast) saab tellida eraldi.

Ohutu ja kaitsev igas olukorras

CROSSTECH-tehnoloogia takistab kemikaalide ja muude vedelike tungimist saapasse, võimaldades samal ajal niiskusel t aurustuda, hoides jalad ka pärast pikka päeva värskena.

Sügav libisemisvastane kummist / PU tald oma maastiku- ja tänavaprofiiliga annab teile haarde igal pinnal. Tald on vastupidav kuumusele, õlile ja bensiinile ning on mõeldud järjepidevaks kandmiseks.

HAIX Airpower XR1 pakub oma mittemetallist, tugevdatud komposiidist ninakaitse ja metallist vaba vahetallaga kõrgeimat kaitset muljumise ja ohtlike vedelike eest.

Pealis

+ Pealismaterjal on valmistatud kvaliteetsest nahast
+ Hüdrofoobne nahk parandab vetthülgavaid omadusi
+ Nahas olevad pigmendid peegeldavad päikesevalgust ja takistavad turvajalatsite liigset kuumenemist
+ Kiire ja lihtne tõmblukuga nöörsüsteem, mis sobib mugavalt jalatsite jalga panemiseks/ära võtmiseks

Sisu

+ CROSSTECH tehnoloogia takistab vee, vere ja muude vedelike sattumist turvajalatsitesse, aidates kaitsta teid viiruste ja bakterite eest
+ Membraan võimaldab niiskusel jalatsist aurustuda
+ Sisevooder imab niiskust ja kuivab kiiresti
+ Vastupidav komposiit varbakaitse kaitseb kukkuvate esemete eest
+ Vario Fit sisetaldade kasutamise võimalus, nii et jalatseid saab kohandada nii laiale kui ka kitsale jalale
+ Lööke neelav kand pehmendab teie samme, vähendades liigeste ja selja stressi

Tald

+ HAIX Airpower XR1-l on libisemisvastane tald, mis tagab kõrge haarduvuse taseme igal maastikul
+ Kuumus-, õli- ja bensiinikindel
+ Kaitse talla alt läbistavate ohtude eest on likvideeritud kerge, metallist vaba talla keskosa abil

HAIX Airpower XR1 pakub nii kõrgetasemelist kaitset kui ka mugavust igasugustes ilmastikutingimustes ja erinevatel maastikel. See saapas on mõeldud kandja toetamiseks pika aktiivse töö perioodil. See saabas on ideaalne tööriietuse osa neile päästeteenistuses töötajatele, kes vajavad saabastat, millele saab loota.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Airpower XR1
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro