Punatäpp Sihik / Aimpoint CompM5S

Alates 799,00 €
Laokood
Punatäpp Sihik / Aimpoint CompM5S

+ All asetsev Patareipesa

+ MIL-STD 1913 Rail
+ AAA patarei
+  Võimsad läätsed kaitsetega
+ Sobib kõigi generatsioonide NVD'dega
+ 2 MOA
+ Sobib 3XMag1 ja 6XMag1 suurendustega
+ Suurepäranve valgusedastus
+ CompM4 vastupidavusega kuid kergem
+ 238g relval standardühendustega (sihik ise 148g)
+ 50 000 h tööaeg 1 patareiga (5 aastat)
+ 4 NVD seadistust
+ 6 Päevaaja seadistsust
+ Mehaaniline sisselülitus

Valikus on 3 erinevat modifikatsiooni:

200660 - Aimpoint® CompM5 - ilma lisatarvikuteta - ACET-tehnoloogia, ühilduv NVD-ga, patareipesa paigutatud kella 5 suunas klapp-objektiivi kate ees, tagumine läbipaistev klapp-objektiivi kate, 2 MOA
200626 - Aimpoint® CompM5 - LRP-kinnitusega - ACET-tehnoloogia, ühilduv NVD-ga, LRP-kinnitus, patareipesa paigutatud kella 5 suunas klapp-objektiivi kate ees, tagumine läbipaistev klapp-objektiivi kate, 2 MOA
200500 - Aimpoint® CompM5 - 39 mm vahelüli ja LRP-kinnitusega - ACET-tehnoloogia, patareipesa paigutatud kella 5 suunas ühilduv NVD-ga, LRP-kinnitus, 39 mm vahekaugus, klapp-objektiivi kate ees, tagumine läbipaistev klapp-objektiivi kate, 2 MOACompM5 ™ on suure jõudlusega punase punktiga sihik, mis on välja töötatud taluma ülitihedat käitlemist ja halbu keskkondasi, lisamata kasutajale kaalu. Punase täpiga sihikud on loodud meetodi “mõlemad silmad lahti” sihtimise jaoks, mis suurendab oluliselt olukorrateadlikkust ja sihtmärgi paremat sihikule võttut. Tänu optilisele kujundusele jälgib punane punkt kasutaja silma liikumist, püsides sihtmärgil fikseeritud, kaotades vajaduse tsentreerida.

CompM5 võimaldab piiramatut silmade leevendust ja ühildub nii Aimpoint 3XMag-1 ja 6XMag-1 suurenduste kui ka kõigi öise nägemise seadmete põlvkondadega.

CompM5 aku kestvus on
+ Positsioonis 7 üle 5 aasta
+ Rohkem kui 1-aastane kasutus pos. 8
+ Rohkem kui 10 aastat NVD seadetes (pos. 1–4).

Valmis paigaldamiseks
CompM5 standardkonfiguratsioon sisaldab sihti, LRP-kinnitust ja 39 mm vahetükki. Vaatepilt on varustatud ka klappidega läätsekatetega, objektiivi esikaas on must ja tagumine läbipaistev.

Kohandage oma sihikut
CompM5 sihikuid saab kohandada vastavalt teie eelistustele ja vajadustele. Nii kaasasolevat LRP kinnitust kui ka vahetükki saab muuta vastavalt teie konkreetse missiooni ja varustuse nõudmistele.

Lisainfo
MOA suurus 6 MOA
Write Your Own Review
Sa arvustad:Punatäpp Sihik / Aimpoint CompM5S
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro