Punatäpp Sihik / Aimpoint CompM5b

Alates 1 109,00 €
Laokood
Punatäpp Sihik / Aimpoint CompM5b

+ Ballistiline kompensatsioon
+ Suletud süsteem
+ Selged viimase taseme optilised läätsed
+ AAA-patarei mis kestab 5 aastat 
+ 10 heledustaset
+ 2 MOA
+ Sobib kõigi generatsioonide öövaatlusseadetega
+ Veekindel kuni 45 m (150 ft)
+ Mount base is keyed into to the body of the sight
+ Mehaaniline süsteem vastupidavuse ja kiiruse jaoks
+ Kaalub ainult 180g
+ Koos liidesega 254g

Valikus on 2 erinevat modifikatsiooni:

200624 - Aimpoint® CompM5b - 39 mm optilise teljega - ACET-tehnoloogia, NVD-ga ühilduv, LRP-kinnitus, 30 mm vahekaugus, 6 reguleeritavat korki, multitool, eritööriist, klapp-objektiivi kate ees, läbipaistev klapp-objektiivi kate taga, 2 MOA
200623 - Aimpoint® CompM5b - 30 mm optilise teljega - ACET-tehnoloogia, ühilduv NVD-ga, LRP-kinnitus, 30 mm vahekaugus, 6 reguleeritavat korki, multitool, eritööriist, klapp-objektiivi kate ees, läbipaistev klapp-objektiivi kate taga, 2 MOA

See uus punatäppsihik võimaldab jahimehel, sportlaskjal või professionaalsel kasutajal kiiresti korrigeerida täpi asendit, et kompenseerida kuuli langemist.

CompM5b™ komplektis on vahetatavad tornid, mis on kohandatud erineva kaliibriga laskemoonale erinevatel laskekaugustel. Samuti on sellega võimalik reguleerida tuule või nihke kompensatsiooni ning reguleerimisrattaid saab ise seadistada vastavalt oma vajadustele.

CompM5b välja töötamisel on keskendutud kasutuslihtsusele ja usaldusväärsusele, et kohanduda paljude eri olukordadega, mis kasutajal ette võivad tulla. See sihik lubab kasutajal kiiresti vahetada laskemoona liiki või minna pikemalt vahemaalt laskmiselt üle lühemalt vahemaalt laskmisele ilma, et oleks vaja kompenseerida kuuli langemist või sihikut uuesti nullida. Reguleerimisrataste seadistamisel kohandub täpp sihikul automaatselt.

Just nagu teised CompM5 sarja punatäppsihikud, on ka CompM5b suure jõudlusega punatäppsihik, mis on välja töötatud taluma äärmiselt karmi käsitsemist ja keskkonnaolukordi, muutmata kasutaja varustust eriti raskemaks. CompM5 sihikusari on leidnud oma koha kõige kompaktsema optikana Aimpoint® Comp™ sarjas.

Kompaktse suurusega CompM5 sari töötab vaid ühe AAA patareiga. Need väikesed ja kerged patareid on odavad ning lihtsasti leitavad pea kõikjal maailmas. Kergesti kättesaadavad AAA leelisvariandid lihtsustavad logistikat ja välistavad liitiumpatareidega kaasneda võivad transpordiohud. Nagu ka teistel CompM sarja sihikutel on ka CompM5 sihikutel äärmiselt pikk patarei eluiga – üle viie aasta seitsmendal intensiivsusastmel pideva kasutamise korral.

CompM5b võib täielikult uputada kuni 45 meetri (150 jala) sügavusele ning see ühildub öövaatlusseadmete kõikide põlvkondadega, samuti Aimpointi suurenduste sarjaga. Esmaklassiline optilise läätse süsteem annab CompM5b-le erakordse valgusläbilaskvuse ja täpiselguse, muutes sihiku parallaksivabaks ning hoides täpi täpse ja selgena isegi suurenduses.

„CompM5b on ideaalne vahend jahimeestele, sportlaskjatele ja professionaalsetele kasutajatele, kes peavad kiiresti ja täpselt kohanema uute laskmisolukordadega,“ ütleb Aimpoint AB president Lennart Ljungfelt ja jätkab: „See võime kiiresti kompenseerida muutused laskemoona liigis, sihtmärgi kauguses ja tuuletingimustes tähendab, et kasutaja ei pea enam nii palju arvestusi tegema.“

Lisainfo
MOA suurus 6 MOA
Write Your Own Review
Sa arvustad:Punatäpp Sihik / Aimpoint CompM5b
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro