Punatäpp Sihik / Aimpoint CompM3

Alates 669,00 €
Laokood
Punatäpp Sihik / Aimpoint CompM3

+ Ühildub iga põlvkonna NVD-ga
+ ACET võimaldab 50 000 töötundi ühe akuga (7/10)
+ 500 000 tundi tööaega NVD-seadistusel
+ Suurepärane valguse läbilaskvus
+ Saadaval 2 punktisuuruses (2 ja 4 MOA)
+ Veekindel kuni 45 meetrini (150 jalga)
+ Kaasas vahetatav välimine must kummist kate

Valikus on 2 erinevat modifikatsiooni:

11408 - CompM3 - ACET Tehnoloogia, 2 MOA
11403 - CompM3 - ACET Tehnoloogia, 4 MOA

Ülevaade:
Kui politsei ja relvajõudude personal on valves, siis vajavad nad oma varustust valmisolekus igas olukorras, igal ajal ja igal pool. Sellepärast lõi Aimpoint CompM3, revolutsioonilise sihiku, mis sisaldab parimat võimalikku tehnoloogiat.

Aimpoint® CompM3 on väga populaarne sihik, mida kasutavad paljud politsei- ja relvajõudude töötajad. CompM3 ostmisel on valida mitmesuguste kinnituste vahel. See annab teile võimaluse oma sihiku kohandada.

Standard konfiguratsiooon:
CompM3 on varustatud klappkatete ja vahetatava välise musta kummikatega, mis kaitseb vaatepilti transpordi ja toimingute ajal ning lisab varjatud tegurit.

Kohandage oma sihikut:
Lisatarvikud ja kinnitused on saadaval, kui soovite oma CompM3 uuendada.

Selle toote mõnede komponentide, näiteks kummirihma, reguleerimiskruvide kaante ja akukaane välimust on hiljuti muudetud.

CompM3 hea valik igas olukorras:

+ Sisaldab üle 30 aasta Aimpointi rahvusvaheliselt tunnustatud disainiuuendusi; CompM3 sisaldab uusimat tehnoloogiat ja on veelgi vastupidavam kui Aimpointi muud sihikud.
+ CompM3'el on revolutsiooniline täiustatud vooluahelatõhususe tehnoloogia (ACET), mis annab sihikule võrreldamatu aku kasutusea
+ Ehitatud peamiselt relvajõudude ja politsei tööks - raskeima füüsilise käitlemise ja kõige halvemate ilmastikutingimuste, on CompM3 ideaalne ka jahimeestele ja sportlaskuritele.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Punatäpp Sihik / Aimpoint CompM3
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro