Puhastusalus / BreakThrough Gun Mat

Alates 29,00 €
Laokood
BT-RGM

Breakthrough Clean Technologies® relvade puhastusmatt pehme polüesterkatte ja neopreenkummist aluspinnaga, et hoida kõik paigal ja vältida tööpinna libisemist. See matt hoiab ära ka kahjulike kemikaalide, õli ja mustuse sattumise mati all olevale tööpinnale. Kui matt hakkab koguma liiga palju mustust, kemikaale või õli, visake see lihtsalt õrna tsükliga pesusse ja laske õhu käes kuivada. 


PUHASTUSMATT: hoidke oma tööpinna pind stabiilsena ja turvalisena, ilma et peaksite muretsema, et väikesed osad ja tükid ümber veerevad. See matt takistab kahjulike kemikaalide, õli ja prahi sattumist tööpinna alla. Matt on valmistatud pehme polüesterkattega, neopreenkummist alaosaga.
lisage see oluline puhastusmatt oma puhastuskomplekti. See on suurepärane valik relvaomanikele, kes vajavad tulirelvade puhastamisel, ehitamisel ja lahtivõtmisel töötamiseks vastupidavat ja imavat pinda.

Vältige kriimustusi ja määrdumist töölaua, tööpindade, laua ja teki pinnal. See on läbimõeldud kingiidee relvaomanikele, kes töötavad regulaarselt oma tulirelvadega.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Puhastusalus / BreakThrough Gun Mat
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro