Laser / Steiner TOR Mini

Alates 339,00 €
Laokood
Laser / Steiner TOR Mini

TOR Mini pakub reguleeritavat laservõimsust, millel on mitu reziimi (madal, keskmine, kõrge ja kõrge impulss), mida kasutaja saab kergelt muuta. TOR Mini mäletab valitud seadistust ka peale lähestamist, isegi kui aku eemaldatakse või vahetatakse. TOR Minil on ka sisemine kiirendusmõõtur, mis tuvastab püstoli asendi. Lisavarustusse kuuluva automaatse sisselülitamise funktsiooni aktiveerimise korral, lülitub laser sisse, kui püstol kabuurist välja tõmmatakse ja loodi tõstetakse. See funktsioon töötab ka siis, kui püstol küljelt lamades kabuurist võetakse.

+ Tugev miliaarset sorti anodeeritud alumiiniumist korpus
+ Reguleeritav 
+ Universaalne picatinny/weaver kinnitus
+ Tolmu ja pritsmekindel (IP54)
+ Sobib tavaliste kabuuridega kasutamiseks
+ Mõlemakäeline opereerimine
+ Reguleeritavad laservõimsuse tasemed
+ Automaatse sisselülitamise funktsioon
+ Sobib kõigile Picatinny või Weaver rööpaga püstolitele
+ Vasakul/paremal survepadjad

 

TOR Minil on Type III kõvaanodeeritud töödeldud alumiiniumist korpus ja kinnitus. See on tolmu- ja pritsmekindel vastavalt IP54 standarditele ning on saadaval punase (635 nm) või rohelise (520 nm) laseriga. Nii rohelised kui ka punased laserid on otsesed dioodid, mis võimaldavad neil töötada äärmuslikes keskkonnatingimustes. Muude funktsioonide hulka kuuluvad vasak- kui ka parempoolne laba, mis on mõeldud mõlemakäeliseks kasutamiseks, pidev toiteallikas, mis tagab laserväljundi konstantsena kogu aku eluea vältel, tühja patarei näidik.

TOR Mini universaalne rööpahoidik sobib kõigile püstolitele, millel on päästikukaitse ees Picatinny või Weaver stiilis rööbas. See disain võimaldab laserit optimaalselt paigutada nii, et käivitusnupud on kasutajale kergelt ligipääsetavad.

 

Korpus      Laseri värv         Nähtav laser 
Must            Roheline           <5 mW, klass 3R 
Must            Punane             <5 mW, Klass 3R 

Write Your Own Review
Sa arvustad:Laser / Steiner TOR Mini
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro