Laser / Steiner TOR Fusion

Alates 469,00 €
Laokood
Laser / Steiner TOR Fusion

TOR Fusion on valge valguse ja laserikombinatsioon, mis on spetsiaalselt loodud püstolite jaoks. See on piisavalt väike, et mahtuda enamiku turul saadaolevate kabuuride sisse.

+ Tugev mil anodeeritud alumiiniumist korpus
+ Reguleeritav 
+ Universaalne picatinny kinnitus
+ IP54 - Pritsmekindel
+ Sobib Surefire x300 kabuuriga
+ Mõlemakäeline opereerimine
+ Reguleeritavad võimsustasemed
+ Storbo
+ Seadistatav ainult laserile, ainult valgusele või laser/valguse kombinatsioonile
+ Automaatse sisselülitamise funktsioon
+ Sobib kõigile püstolitele - Picatinny või Weaver

Kasutusväärt lambid ja laserid, Mil-klassi alumiinium. Mõeldud avastamiseks, pimestamiseks ja maksimaalse täpsusega sihtimiseks. Sobib igale väljakutsele, täpselt nagu sina.

TOR Fusion on valge valguse ja laserikombinatsioon, mis on spetsiaalselt loodud püstolite jaoks. See on piisavalt väike, et mahtuda enamiku kõigi turul saadaolevate kaubanduslikult toodetud kabuuride sisse.

Uuel laser/valgus kombinatsiooniga relvalisal TOR Fusion on vasak- ja parempoolne tuleklahv, mis on mõeldud mõlema käega kasutamiseks ning mis on saadaval punase (635 nm) või rohelise (520 nm) nähtava laseriga. TOR Fusion põhineb tehnoloogiatel, mille tulemuseks on seade, mis on testitud ja tõestatud, et see töötab äärmuslikes kliimatingimustes, sealhulgas ülikülma ilmaga, mis on konkurentide toodete jaoks teadaolevalt nõrk tööpiirkond. Tugevalt ehitatud Type III kõva anodeeritud alumiiniumkorpusega TOR Fusion on tolmukindel ja IP54 standarditele pritsmekindel.

TOR Fusioni jahe valge valgusdiood ja kogu sisemine peegeldi tekitavad öise, vähese valguse või halva nähtavusega keskkonna jaoks öise ümmarguse valgustuskoha ja lainurga üleujutusvalgustuse, mis tagab olukorra täieliku taju. TOR Fusion laser sisaldab patenteeritud konstantse jõuülekande vooluahelat, et tagada laserväljundi stabiilsus kogu aku eluea vältel.

TOR Fusioni universaalne rööpahoidik sobib kõikidele püstolitele, millel on päästikukaitse ees Picatinny või Weaveri stiilis rööbas. See TOR Fusioni konstruktsioon võimaldab laserit optimaalselt paigutada nii, et tule nupud on kasutajale kergelt ligipääsetavad.

Sihtlaseri TOR Fusion muudeks funktsioonideks on täpsuse reguleerimiskruvid, kasutaja valitavad režiimid, reguleeritav laser- ja valgustusvõimsus, lisavarustusse kuuluv automaatne sisselülitus- ja võimendusrežiim.

Automaatse sisselülitamisrežiimi korral tuvastab pardal olev kiirendusmõõtur püstoli asendi, mis lülitab laseri automaatselt sisse, kui püstol tõmmatakse ümbrisest ja tõstetakse sihtimis- või laskmisasendisse. See funktsioon töötab ka siis, kui püstol küljelt lamades üles võetakse.

Kui see on seatud võimendusrežiimi, lülitub TOR Fusion automaatselt maksimaalsele saadaolevale väljundvõimsusele, sõltumata kasutaja viimati määratud väljundtasemest. Võimendusrežiimis naaseb TOR Fusion pärast ühe minuti pikkust pidevat tööaega automaatselt kasutaja eelnevalt seadistatud võimsusele.

 

Korpus     Laservärv     Nähtav laser  
Must           Roheline            3R laser 
Must           Punane        <5 mW, Klass 3R 

Write Your Own Review
Sa arvustad:Laser / Steiner TOR Fusion
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro