Jalanõud / Haix Protector Ultra 2.0 GTX

Alates 319,00 €
Laokood
603113 / Haix Protector Ultra

ESD: Puudub
Torkekaitse: Olemas
Antistaatiline: Jah
Sertifikaat: CE EN ISO 20345:2011 SB E HRO HI CI WR WRU
Materjal: Veluurnahk
Kõrgus: 20,0 cm
Ninakaitse: Olemas
Veekindel: Gore-Tex
Värv: Roheline
Kinnitussüsteem: Paelad
Turvaklass: SB
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Klass 2
Naha paksus: 2,8 - 3,0mm
Kaal: 1208 Grammi

Metsatöötajate uuenduslik turvasaabas

Protector Ultra Lime Green pakub nii maksimaalset kandmismugavust kui ka kõrgetasemelist kaitset lõigete eest. Pehme ja tihedalt liibuv ümbris hoiab ära saepuru või mustuse sattumise saabasse. Protector Ultra Lime Green on muljetavaldavalt stabiilne ja kerge jalats, mis pakub 2. klassi lõikekaitset olles samaaegselt veekindel ja väga hästi hingav.


Kahe tsooni nöörisüsteem

Tänu kahetsoonilisele nöörisüsteemile saab saabast jalalaba ja sääre juures eraldi reguleerida. See annab sokkide valiku osas paindlikkuse. Antibakteriaalne, niiskust tõrjuv siseosa koos eraldi kannaosaga suurendab veelgi löökide neeldumisomadusi ja tagab mugava liikuvuse varvaste vahel.

Metsatööde saapas, mis tagab täiusliku sobivuse

Protector Ultra Lime Green väljaarendamiseks on HAIX kasutanud kõige uuemaid teaduslikke avastusi ortopeedia valdkonnas. Saabaste tooteomadused vastavad Saksa metsanduse komitee kehtestatud kutsenõuetele ja toovad esile HAIXi pühendumuse. Projekteerimisprotsessis on HAIX-i eksperdid saanud inspiratsiooni tööliste ebaloomulikest jalaasenditest. Täiuslik sobivus on seetõttu kohustuslik. HAIXi funktsionaalsed saapad on kujundatud vastavalt ortopeedilistele kriteeriumidele ja kaitsevad seetõttu kandja tervist.

GORE-TEX® tehnoloogia

Nagu peaaegu kõik HAIX-i mudelid, kasutab ka Protector Ultra Lime green proovitud ja testitud GORE-TEX®-i tehnikat. Saapa sisevooder pakub täiuslikku kliimamugavust igal aastaajal, ka kõige ebasoodsamates tingimustes.

2. klassi maksimaalne kaitse

HAIX Protector Ultra Lime green on üliprofessionaalne lõikekaitsega saabas, millel on lisaks hea väljanägemine. Spetsiaalsest HAIX kummiühendist valmistatud vastupidav VIBRAM® tald hoiab ära libisemise ka madalatel temperatuuridel.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Protector Ultra 2.0 GTX
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro