Jalanõud / Haix Protector Forest

Laokood
603101 / Haix Protector Forest

ESD: Puudub
Torkekaitse: Puudub
Antistaatiline: Ei ole
Sertifikaat: CE EN ISO 20345:2011 SB E HRO HI CI WR WRU
Materjal: Nahk
Kõrgus: 22,0 cm
Ninakaitse: Olemas
Veekindel: Gore-Tex
Värv: Oranž
Kinnitussüsteem: 2 Tsooniline
Turvaklass: SB
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Klass 2
Naha paksus: 2,8 - 3,0mm
Kaal: 1178 Grammi

"HAIX Protector Forest"

HAIX Protector Forest on mugav sisselõikekaitsesaabas, mis moodustab olulise osa iga metsavahi või jahimehe tööriietusest.

Selle vee- ja ilmastikukindel kummist Vibrami tald sobib ideaalselt mägisele maastikule. Forest on spetsiaalselt välja töötatud koos rehvitootja Pirelliga, et olla mustust hülgav ja libisemiskindel ning pakkuda teile kindlat haardumist ebatasasel pinnasel. Protector Forestil on eriti lai ja kõrge varbakate, mis kaitseb teie jalgu kukkuvate esemete, näiteks okste eest. Kahetsooniline nöörimissüsteem võimaldab reguleerida saapa jala- ja säärepiirkondi vastavalt erinevatele tihedustele. See tagab ideaalse istuvuse ja mugavuse kogu päeva vältel.

Ohutus metsas või jahil

Protector Forest pakub teile ohutust, kui raiute puid ja vajate spetsiaalset varustust. Saksamaa metsanduse nõuandekogu on talle omistanud kvaliteedimärgi „KWF PROFI”, mis näitab, et see täidab kõiki sellega seotud eeltingimusi. Tegelikult pakub Protector Forest 2. klassi kaitset. See tähendab, et see on valmistatud materjalist, mis on piisavalt stabiilne, et taluda mootorsae lõikeid, mis töötavad kiirusega kuni 24 m / s.

Mugavus aastaringselt

Veekindel GORE-TEX® materjal takistab niiskuse tungimist. Teie jalad jäävad kuivaks ja soojaks ka lumise ja vihmase ilmaga. Suvel neelab antibakteriaalne sisetald higi, et hoida teie jalad kõige raskemate tegevuste ajal jahedas. Eraldi kontsakupp tagab stabiilsuse ja aitab vältida jala väärasendeid. Talla sisse on integreeritud nn lööki neelav PU-kiil. See muudab Protector Forest'i võimalikult kergeks ja pehmendab teie samme, kui liigute, et vähendada survet teie liigestele ja selgroole. 

Pealismaterjal

+ HAIX Protector Forest on valmistatud kvaliteetsest pullinahast. Materjal, mis on nii vetthülgav kui ka hästi hingav. Selle oranž värv tagab hea nähtavuse ka hämaras.
+ Saapa otsal ja kannal on vastupidavad kummist tugevdused, mis tagavad toote pika eluea.
+ Jala- ja säärepiirkonda saab kinnitada erineva tugevusega. See tagab sulle kindla sobivuse, olenemata laiusest või muudest individuaalsest mõõtmest.

Vooder, varbakaitse

+ Neljakihiline GORE-TEX® muudab Protector Forest'i nii veekindlaks kui ka hästi hingavaks ja tagab seeläbi tõeliset hea enesetunde iga ilmaga.
+ Hõõrdumiskindel vooder tagab suurepärase stabiilsuse ning spetsiaalne kiiresti kuivav sisekiht annab teie sammule pehmuse. Vajadusel saab selle eemaldada ja pesta.
+ Protector Forestil on lai polsterdatud varbakaitse, mis on anatoomiliselt moodustatud. See kohandub teie jalgade loomuliku kujuga ja tagab saapa varba piirkonnas täiendava turvalisuse.

Tald

+ Protector Forest'i kummist tallal on libisemisvastane muster, mis annab ebatasasel maastikul täiendava haarde, on isepuhastuv ja veekindel.
+ Tald on ka äärmiselt stabiilne ja vähendab ebamugavust hoides ära erinevad rõhupuntid tallal, mis tekivad näiteks siis, kui kõnnid üle kivise/ebatasase pinna.
+ Tald on kuumus- ja värvikindel, viimane omadus tähendab, et heledatele põrandatele ei jää jälgi.
+ Lööki neelav kiil saapal tagab kandmismugavuse pika aja vältel.

HAIXi Protector Forest on kaasaegne, mugav, veekindel ja funktsionaalne turvajalats, mis tagab metsatöötajatele ja jahimeestele maksimaalse turvalisuse ja kaitse.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Protector Forest
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro