Jalanõud / Haix Protector Alpin

Alates 379,00 €
Laokood
Jalanõud / Haix Protector Alpin

ESD: Puudub
Torkekaitse: Puudub
Antistaatiline: Jah
Sertifikaat: CE EN ISO 20345:2011 S2 HRO HI CI WR SRA
Materjal: Nahk
Kõrgus: 20,0 cm
Ninakaitse: Olemas
Veekindel: Gore-Tex
Värv: Must
Kinnitussüsteem: Paelad
Turvaklass: S2
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Klass 3
Naha paksus: 2,8 - 3,0mm
Kaal: 1372 Grammi
(Mäenõlvadele lõikekindlusega saabas)

Stabiilsus igal maastikul

Piirkonnad kus töödatakse on väga mitmekesised. Seetõttu on elastsed jalanõud väga vajalikud. HAIXi Protector Alpin tagab kindla haarduvuse märgadel lehtedel, jäistel teedel või järskudel nõlvadel. Selle vastupidav kummist ja PU (polüuretaan) tald on väga kulumiskindel ja tagab kindla jalgealuse libedal pinnasel. Välistalla külge saab kinnitada naelu, mis tagab puutüvede hea külghaardumise raietööde tegemisel. Eriti järsul või jäisel maastikul võiks samuti varustada oma saapad naeltega, et vältida libisemise võimalust.


Pealis

+ HAIX Protector Alpin on valmistatud kvaliteetsest pullinahast. See materjal on umbes kolm millimeetrit paks ja eriti hingav.
+ Jala- ja säärepiirkonnaa saab erinevatele pingutustugevusega kinnitada, et tagada täiuslik individuaalne sobivus.
+ Pikad ja vastupidavad niidid on saabasse integreeritud. See tähendab, et HAIX Protector Alpin vastab lõikekaitsusklassi 3. taseme omadustele ja suudab vastu pidada kettsae kiirusele kuni 28 m/s. Saabaste topeltkeelt saab kohandada kahe riba abil, mis asuvad alumises ja ülemises otsas.

Sisu

+ HAIX Protector Alpinil on kulumiskindlast kangast valmistatud sisevooder.
+ Neljakihiline GORE-TEX®-laminaat hoiab selle nii veekindlana kui ka hästi hingavana.
+ Liikudes tekkiv pumpamisliigutus aitab sooja niiske õhu välja viia.
+ Anatoomiliselt õige kujuga sisetald imab niiskuse enne, kui bakterid põhjustavad ebameeldivad lõhnad. Katte saab vajadusel eemaldada ja pesta.
+ Jalanõu sisse on integreeritud stabiilne plastist/fliisist sisetald, mis hoiab jalad kuivana, abistades niiskuse imendumist. See vähendab ka ebamugavusi, mis tekivad üksikutest survepunktidest, kui kõnnite näiteks teravatel kividel.
+ Saabastel on kõrge väändetakistus - st täiendav külgstabiilsus, et vältida igasugust keerdumist. Kõik see tagab kindla haarde ja turvalise sammu katteta teedel, mis võivad olla lume, kivide või jääga läbisegi.
+ Anatoomiliselt mugav turvanina kaitseb varvaste piirkonda vigastuste eest, mida võivad põhjustada kukkuvad esemed. Varbakate on polsterdatud ja eriti lai, et anda palju ruumi.

Tald

+ HAIX Protector Alpin välistald koosneb vastupidavast kummist ja PU (polüuretaanist) segust. See pakub eriti suurt libisemiskindlust.
+ Talla valmistamisel kasutatav kumm on ka spetsiaalse värviga ega jäta musta värvi jälgi heledates toonides pindadele.
+ Sügav muster tagab täiusliku haarde igal maastikul, kummist serv aga täiendava stabiilsuse.
+ Taldadele saab lisada naelad, et vältida libisemise ohtu nõlvadel. Klambrite lisamise võimekus on olemas juhuks, kui töötate järsemal pinnasel.
+ HAIX Protector Alpini tald hoiab ära õli ja bensiini tungimise jalanõu sisse ning isoleerib ühtlasi kuumuse ja külma eest.
+ Samal ajal pehmendab lööke neelav integreeritud PU-kiil teie samme ja vähendab seega survet liigestele.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Protector Alpin
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro