Jalanõud / Haix Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR High Black

Alates 219,00 €
Laokood
340036 / Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR High Black

ESD: Puudub
Torkekaitse: Puudub
Antistaatiline: Jah
Sertifikaat: CE EN ISO 20347:2012 O2 HRO HI CI WR FO SRC
Materjal: Nahk
Värvus: Must
Kõrgus: 18,5 cm
Ninakaitse: Puudub
Veekindel: Gore-Tex
Kinnitussüsteem: Klassikaline
Turvaklass: O2
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Puudub
Naha paksus: 1,6 - 1,8mm
Kaal: 572 Grammi

Veekindel tänu GORE-TEX®-ile

Teie jalad jäävad kuivaks ja Ise olete terve, sest Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR kõrge/must on püsivalt veekindel ja ülimalt hingav. Selle tagab kolmekihiline GORE-TEX® membraan kogu Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR voodri ulatuses.

Kindel jalgealune tänu libisemisvastasele materjalile

Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR tagab teile stabiilsuse igas asendis. Et kaitsta teid libisemise eest, pakub Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR tald oma spetsiaalse kummisegu ja uuendusliku mustrikonstruktsiooniga ülikõrget libisemiskindlust ja haarduvust väga erinevatel pindadel.

Vastupidav ja turvaline tänu tugevale välisnahale

Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR suurepärane vastupidavus tagab kindluse, et teie jalad jäävad igapäevases raskes töös vigastamata. See on tänu vastupidavale välisnahale, mida ei kahjusta enamus teravaid esemeid ega servad.

Lisaturvalisus

Täiendav kaitse jalgadele: Teie Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR turvaelemendid kaitsevad teid pahkluu piirkonna vigastuste eest.

Soojad jalad tänu kunstkarusnahast voodrile

Isegi külmadel kuudel tunnete end Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTRis täiesti mugavalt. Kunstkarusnahast vooder hoiab jalad soojas, nii et pakasel ja lumel pole võimalust Teie tuju rikkuda.

Vabastav pehmendus HAIX põrutuse neeldumisega

Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR tunnete end mugavalt isegi siis, kui olete mitmeid tunde väljas. Jalanõu sisse integreeritud polsterduskiil pehmendab igat teie sammu. Me nimetame seda HAIX Absorption: Tahtejõud isegi pikkadel tööpäevadel.

Metallivaba disain tagab, et saate läbi iga turvakontrolli

Black Eagle Tactical 2.0 on täiesti metallivaba ja seega ideaalne Teie tööks turvaaladel. Tüütu piiksumine kontrollsüsteemide läheduses on nüüdseks minevik.

Täpne sobivus tänu spetsiaalsetele kujule

Õige jalanõu jalale. Tänu spetsiaalselt disainitud šabloonile sobib teie Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR ideaalselt ja tagab ülima kandmismugavuse kogu päeva vältel.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Black Eagle Tactical 2.0 GTX WTR High Black
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro