Jalanõud / Haix Black Eagle Tactical 2.0 GTX Mid

Hinnang:
100 % of 100
Alates 179,00 €
Laokood
340002 / Haix Black Eagle Tactical 2.0 GTX Mid

ESD: Puudub
Torkekaitse: Puudub
Antistaatiline: Jah
Sertifikaat: CE EN ISO 20347:2012 O2 HRO HI CI WR FO SRC
Materjal: Nahk
Värvus: Must
Kõrgus: 15,0 cm
Ninakaitse: Puudub
Veekindel: Gore-Tex
Kinnitussüsteem: Paelad
Turvaklass: O2
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Puudub
Naha paksus: 1,6 - 1,8mm
Kaal: 504 Grammi

„HAIX Black Eagle Tactical 2.0 GTX”

HAIX Black Eagle Tactical 2.0 GTX on ilmastikukindel nahast jalats, mis suudab vastata kõikidele väljakutsetele, mis võivad tekkida teie tööelus või vabal ajal. See tagab täieliku mugavuse kandmisel, pakkudes samal ajal jalale kogu vajaliku kaitse. Tugev välistald hoiab ära õli või bensiini sissetungimise, isoleerides samas nii kuumuse kui külma eest.

Spetsiaalne paelte süsteem hoiab jalatsi kindlalt jala küljes, et vältida survet ja libisemist. Mugavad sisetalla padjad pehmendavad igal sammul, et garanteerida maksimaalselt suur põrutuse neelamine ning kõrvaldadvad igasuguse surve liigestele ja selgroole. Isegi pärast pikka ja pingelist päeva on Teie jalad täiesti värsked.

HAIX BE T 2.0 GTX on ülimalt vastupidav, mis sobib ideaalselt ka politseinikele ja sõduritele, kelle tööülesanded nõuavad pikka aega jalgadel olemist. Ilmastikukindlad omadused ja kõrge hingavus muudavad selle ka väga heaks kasutamiseks vaba aja veetmisel.

Välistald igale otstarbele

Black Eagle Tactical 2.0il on mugav ja libisemiskindel sügava mustriga tald. See pakub kindlat tugipunkti mudas, lumes ja karmi maastiku korral ning on ühtviisi võimeline toime tulema ka jäiste ja õliste pindadega. Välistald on valmistatud spetsiaalsest ülimalt vastupidavast kummisegust. See tagab toote pika eluea ja pakub hulgaliselt muid praktilisi eeliseid.

Tald isoleerib suvel kuumuse ja talvel külma eest. Ohutus on veel üks oluline aspekt mistõttu pakutakse ka vastupidavust ohtlikele materjalidele nagu õli ja bensiin. Lisaks on Black Eagle Tactical 2.0 täiesti antistaatiline sest tootmisprotsessis ei kasutata metalli.

Nautige meeldivaid temperatuure aastaringselt

Pingeline töö või vaba aja veetmine võib jalad higistama ajada. Black Eagle Tactical 2.0is kasutatud nahal on spetsiaalsed peegeldavad pigmendid, et vältida jalanõu tarbetut kuumenemist päikesevalguse käes. Jalanõu sisevoodri GORE-TEX® membraan on hästi hingav. See tähendab, et soojus hajub. Samal ajal on king ka täielikult veekindel. Niiskus ei pääse sisse, mistõttu võimaldavad nad igasuguste ilmastikutingimustega toime tulla.

Pealismaterjal

+ See on mugav nahast jalats, mis kaitseb teie jalgu aastaringselt.
+ Kasutatav must materjal peegeldab jahutava efekti tekitamiseks päikesekiiri. See tähendab, et teie jalgadele kandub vähem soojust.
+ Spetsiaalne paelasüsteem vormib jalati kindlalt teie jala ümber, et tagada täiuslik individuaalne sobivus, mis kestab terve päeva.
+ Paelad ise saab ära panna lisataskusse, et nad ei jääks millegi taha kinni.
+ Black Eagle Tactical 2.0 on täielikult antistaatiline, kuna tootmisprotsessis ei kasutata metalli.

Vooder, vaheosad, kannaosa

+ Kolmekihiline GORE-TEX® membraan takistab niiskuse tungimist jalanõusse. See on ka hästi hingav materjal, mis väljutab usaldusväärselt kogu sisemise niiskuse.
+ Voodri kangas on eriti kulumiskindel. See pakub optimaalset kliimamugavust kogu aasta vältel, jahutades jalgu suvel ja soojendades neid talvel.
+ Kiiresti kuivav sisetald imab higi ja annab antibakteriaalse toime. See tähendab, et ebameeldivaid lõhnu ei saa tekkida.
+ Spetsiaalne kannaosa pakub täiendavat tuge ja stabiilsust, tagamaks teie hüppeliigese kindluse.

HAIX® Vario Wide Fit süsteem
Saapa laiust saab individuaalselt reguleerida 3 erineva sisetallaga. Jalanõu on varustatud punase sisetallaga (keskmine). Kollase sisetalla (lai) ja sinise sisetalla (kitsas) saab tellida eraldi.

Tald

+ Talla muster on valmistatud vastupidavast kummisegust mis pakub suurepärast libisemiskindlust. See tagab kindla pidepunkti ka raskel maastikul liikumisel.
+ Kummitalla eeliseks on toote pika eluea tagamine ning isoleerimine tõhusalt nii kuumuse kui ka külma eest. See on vastupidav ka ohtlikele vedelikele nagu õli ja bensiin.
+ Lisaks ei jäta tald mustasi jälgi sellistele pindadele nagu heledad plaadid või muud tundlikud põrandakatted.

Mugav kiiresti kuivav sisekiht tagab tõhusa kliimakontrolli, imades vedelikke nagu higi ja hoides ära bakteritest põhjustatud ebameeldivad lõhnad. Vajadusel võib sisetalla eemaldada ja pesta 30 kraadi juures. Vaatamata kergusele on Black Eagle Tactical 2.0 vastupidav jalats, mida saab kasutada paljudel töö- ja vaba aja veetmise keskkondades. BE A T 2.0 tuleb toime hästi lämmatavates siseruumides ja jäistel talvistel teedel.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Black Eagle Tactical 2.0 GTX Mid
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro