Jalanõud / Haix Black Eagle Nature GTX Mid

Alates 209,00 €
Laokood
340016 / Haix Black Eagle Nature GTX Mid

ESD: Ei ole
Torkekaitse: Puudub
Antistaatiline: Ei ole
Sertifikaat: Puudub
Materjal: Nubuk Nahk
Värvus: Pruun
Kõrgus: 15,0 cm
Ninakaitse: Puudub
Veekindel: Gore-Tex
Kinnitussüsteem: Paelad
Turvaklass: Puudub
Ortopeedilised sisetallad: Ei ole
Lõikekindluse klass: Puudub
Naha paksus: 1,6 - 1,8mm
Kaal: 519 Grammi


Pealismaterjal
Nubuki nahk, 1,6 - 1,8 mm

Sisemine vooder
GORE-TEX® Extended; 3-kihiline GORE-TEX® laminaat, veekindel ja hästi hingav. Optimaalse kliimamugavusega kulumiskindel vooder, eriti sise- ja välistingimustes vahelduva keskkonna korral.

Sisetald
Mugav, pehmendav, niiskust hülgav, antibakteriaalne. Hea pehmenduse ja jala sisestamiseks on kannaosal eraldi kuju. + “AIRFLOW” kanalid.

Jooksutald
Valmistatud kummist; õli-, bensiini- ja kuumuskindel. Külma eest isoleeriv vastavalt standardile EN ISO 20347: 2012, Tald ei jäta põrandatele musasi triipe ning tänu mustrile on jalanõu tallad isepuhastuvad

Libisemisvastane
Suurepärane haarduvus erinevatel maastikel, isegi külmas, tänu välistalla kujundusele ja spetsiaalse kummi kasutamisele.

Vastupidav tald
Kummisegu tagab pika vastupidavuse.

Vahetald
Elastne kahekihiline PU kesktald, kerge, pehmendava efektiga. Stabiliseerimisala optimaalseks rõhujaotuseks ebatasasel maastikul.

HAIX® kliimasüsteem
HAIX® Climate süsteem toimib pumpamise liigutusel, mis võimaldab õhuringlust igal sammul - soe õhk eraldub jala ülaosas asuva Micro-Dry voodri kaudu.

Dynaframe
HX disainelement on valmistatud tugevast ja rebenemiskindlast PU-materjalist. Katab jala keskosa ja jagab liikumisel tekkinud jõud ühtlaselt paelte/talla vahel ära. Kannaosa stabiliseerib jala tagumise osa.

HAIX® Vario Wide Fit süsteem
Saapa laiust saab individuaalselt reguleerida 3 erineva sisetallaga. Jalanõu on varustatud punase sisetallaga (keskmine). Kollase sisetalla (lai) ja sinise sisetalla (kitsas) saab tellida eraldi.

Stabilisaator
Asümmeetriline PU kanna stabiliseerimiseks.

Lisa
Väike kaal, tõmmitsrihmad taga, täiendav ninakaitse,metallivaba, tald on märgades ja külmades tingimustes stabiilne, vastupidav ning pehmendava efektiga

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Black Eagle Nature GTX Mid
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro