Jalanõud / Haix Black Eagle Athletic 2.0 V GTX COYOTE Mid

Alates 179,00 €
Laokood
330008 / Haix Black Eagle Athletic 2.0 V GTX COYOTE Mid

ESD: Puudub
Torkekaitse: Puudub
Antistaatiline: Jah
Sertifikaat: CE EN ISO 20347:2012 O2 HRO HI CI WR FO SRC
Materjal: Veluur/Tekstiil
Kõrgus: 15,0 cm
Ninakaitse: Puudub
Veekindel: Gore-Tex
Värv: Coyote
Kinnitussüsteem: 2 Tsooniline
Turvaklass: O2
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Puudub
Kaal: 575 Grammi

Black Eagle Athletic 2.0 V GTX COYOTE

COYOTE kuulub HAIXi spordiliini. Täistera naha ja tekstiili kombinatsioon annab jalatsile sportliku ja ajatu välimuse. See on professionaalseks kasutamiseks sertifitseeritud kui DIN EN 20347 ja pakub kaitseväeteenistuse ajal parimat kaitset. Olenemata oma rangetele standardite vastavusele võib seda kanda ka kvaliteetse vabaajajalatsitena.

Hüppeliigese kõrgusega jalatsid annavad teie sammule kindla toe. Seda tänu haardele, seda tänu Haixi mustriga välistallale. Välistald valmistatud tugevast spetsiaalsest kummisegust. Talla amortisatsioonifaktor järgib inimese lihas-skeleti süsteemi. Tulemus: säästate energiat ja see leevendab teie liigeseid ja selgroo lülisi. Hüppeliigese piirkond on pehmendatud mistõttu pakub SAGE teie liikumisel meeldivat paindlikkust. Võite läbida pikki ja ebaühtlaseid vahemaid hõlpsalt ja mugavalt. Ilmastikukindlad spordijalatsid sobivad ideaalselt ka vaba aja veetmiseks - natuke nagu kerged matkasaapad.

Proffessionaalina peate andma endast parima ka tuule ja halva ilma korral. Veekindla COYOTE Black Eagle Athletic 2.0 V GTX kandmine tähendab, et jalanõusse ei satu niiskust. Selle võimaldab on kolmekihiline GORE-TEX® membraan sisevoodris. Goretex on hingav ja tagab parima kliimamugavuse: soe õhk tõmbub igal sammul usaldusväärselt eemale.

Tänu mugavale sisetallale pole higi probleem: see imeb vedelikku ja suunab niiskust läbi talla allapoole. Eemaldatav sisetald on antibakteriaalne ja hoiab ära ebameeldivad lõhnad. Eraldi kontsaosa stabiliseerib teie jala ja hoiab ära väärad asendid. Veelgi enam, kingad on mittemetallsed ja seeläbi antistaatilised.

Pealis

+ Kingad ühendavad seemisnaha ja tekstiili. Materjalide segu muudab need kergeks ja õhku läbilaskvaks.
+ Hüppeliigeseni ulatuv king ei ole metallist ja on antistaatiline.
+ Eraldi nööri tasku takistab kingapaelte takerdumise.
+ Varbapiirkonna peal olev kummist kaitse takistab kiiret kulumist.


Sisevooder, sisetallad ja kand

+ Kolmekihiline GORE-TEX® muudab pahkluuni ulatuvad kingad ilmastikukindlaks ja hingavaks. Teie jalad on niiske eest kaitstud - niiskus aurustub välja.
+ Kulumiskindel vooder hoolitseb parima kliimamugavuse eest ka soojemal temperatuuril.
+ Integreeritud, eemaldatav sisetald on antibakteriaalne ja neelab higi suurepäraselt. See hoiab ära vastikud lõhnad.
+ Keskmine tald pehmendab teie sammu -  Nii et säästate oma liigeseid.
+ Eraldi kontsaklamber toetab ja stabiliseerib jalgu jalatsis.

HAIX® Vario Wide Fit süsteem
Kinga laiust saab individuaalselt reguleerida 3 erineva sisetallaga. Jalanõu on varustatud punase sisetallaga (keskmine). Kollase sisetalla (lai) ja sinise sisetalla (kitsas) saab tellida eraldi.

Tald

+ Kingatald on valmistatud vastupidavast kummikomposiidist.
+ Libisemiskindel välistald tagab sügava mustriga stabiilsuse igat tüüpi maastikul.
+ See hoiab teie jalgadelt eemal ohtlikke vedelikke, nagu õli ja bensiin. Lisaks isoleerib jalanõu teie jalad soojast ja külmast pinnast.
+ Tald ei jäta jälgi. Nii ei jäta te tumedaid jälgi isegi heledatele põrandakatetele.


COYOTE Black Eagle Athletic 2.0 V GTX on teie kaaslane sise- ja välitingimustes - nii isiklikuks kui ka professionaalseks kasutamiseks. Need on kerged ja pakuvad teile parimat kaitset iga ilmaga. Suurepärane mugavus: Jalatsid sobivad täiuslikult teie jalaga. Tänu nende mugavale sisetallale on teie sammud pehmendatud ja teie liigesed hooldatud. Nendel põhjustel peaksid need ka esimene valik olema mille poole vaadata kergete matkajalatsitena.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Black Eagle Athletic 2.0 V GTX COYOTE Mid
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro