Binokkel / Steiner M830r LRF 1535nm

8 925,00 €
Laokood
Binokkel / Steiner M830r LRF 1535nm

6000m öövaatlusseadetele nähtamatu lasermõõdik

Mil-Spec

Sihtrist

Ujuv prismasüsteem

kasutab paindlikku silikoonist läätsekinnitust, et hoida ära kahjustusi, mis võivad tulla löökidest, põrutustest ja üldisest kehvast hoidmisest.

Mitme kihiga kaetud optika
loob tipptasemel heledama pildi, suurema kontrastsuse ja terava kontuuriga vaate loomulike värvidega

Sport-Auto Focus ™ süsteem
võimaldab teil fokuseerida binokkel oma nägemisele, seejärel hoiab pildid teravalt 20 meetrist lõpmatuseni. Liikuvaid objekte ei pea fokuseerima.

N2 Injection ™ süsteem
sulgeb optikasse 14-psi rõhu all oleva kuiva lämmastiku, mis tagab udukindluse igas olukorras - alates arktilisestkülmast kuni kõrbekuumuseni.

Makrolon® korpus
on vastupidav polükarbonaat NBR Long Life kummist soomusega, luues kerge, vastupidava kere, mis peab vastu 11G löögile. Usaldusväärne valik põlvkondadeks!

Statiivi kinnituskoht
on lisatud täiuslikuks pildi stabiilsuseks ja pikaajaliseks vaatlemiseks.

M830r LRF 1535nm ulatub vastase tulealast kaugemale. See arvutab sihtmärgi kauguse 50 meetrist kuni 6000 meetri kaugusele, kasutades vastase öövaatlus seadetele nähtamatut lainepikkust. Vastased ei tea, et neid sihitakse ning teie positsioon jääb varjatuks ja rasked sihtmärgid saab sihikule võtta. Steineri ülitäpse optika ja suurepärane täpsus annab sulle kindlalt eelise.

Ideaalne liikuvatele vägedele. Läätsed ja prismad on ühendatud tipptasemel kattekihtidega, et pakkuda eredaid ja teravaid pilte igas kauguses. Vahemikke saab määrata meetriteks või jardideks.

Suurendus 8x
Kaal 942 g (33 untsi)
Kauba nr. 2681

Write Your Own Review
Sa arvustad:Binokkel / Steiner M830r LRF 1535nm
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro