Binokkel / Steiner M750rc 7x50rc

Alates 1 324,00 €
Laokood
Binokkel / Steiner M750rc 7x50rc

ITAR ja LPF

Mil-Spec

Kompass

Sihtrist

Ujuv prismasüsteem

kasutab paindlikku silikoonist läätsekinnitust, et hoida ära kahjustusi, mis võivad tulla löökidest, põrutustest ja üldisest kehvast hoidmisest.

Mitme kihiga kaetud optika
loob tipptasemel heledama pildi, suurema kontrastsuse ja terava kontuuriga vaate loomulike värvidega

Sport-Auto Focus ™ süsteem
võimaldab teil fokuseerida binokkel oma nägemisele, seejärel hoiab pildid teravalt 20 meetrist lõpmatuseni. Liikuvaid objekte ei pea fokuseerima.

N2 Injection ™ süsteem
sulgeb optikasse 14-psi rõhu all oleva kuiva lämmastiku, mis tagab udukindluse igas olukorras - alates arktilisestkülmast kuni kõrbekuumuseni.

Silindrilised vaateotsad
kaitsta silmi päikese, rämpsu ja tuule eest ning need võimaldavad kanda päikeseprillide või gaasimaski.

Makrolon® korpus
on vastupidav polükarbonaat NBR Long Life kummist soomusega, luues kerge, vastupidava kere, mis peab vastu 11G löögile. Usaldusväärne valik põlvkondadeks!

Veekindel
kuni 5 m. Survestatud lämmastikuga täidetud torud takistavad vee sissetungimist.

Kui taktikalised tegevused toimuvad keerulistes tingimustes - ja seda nad alati teevad -, on just see see optika, millele loota. Tõestatud missioonidel alates pimedusest kuni ereda päikeseni, arktilisest külmast kuni kõrbekuumuseni, annavad need teile täpselt vajaliku optilise võimekuse: valguse läbilaskvus 90%, pildi selgus servast servani, kannatab välja roomamised, integreeritud kompass, vahemiku leidmine või kõrguse hindamine sihtirstiga  ja soovi korral laserkaitse. Kui teie missioon nõuab optilist ülemlikkust siis on teil see olemas.

Integreerib ereda pilti, valgustatud HD stabiliseeritud kompassi ja kauguse leidmise risti, mis annab teile võimaluse täpselt tuvastada sihtmärke ning määrata suuda ja kaugust ühe kraadi täpsusega.

Suurendus 7x
Kaal 1.12kg
Laius 20,5cm
Kõrgus 13cm
Tootekood. 2690/2691/2692

ITAR ja LPF

Write Your Own Review
Sa arvustad:Binokkel / Steiner M750rc 7x50rc
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro