Binokkel / Steiner M1580 15X80 (R)

Alates 1 819,00 €
Laokood
Binokkel / Steiner M1580 15X80 (R)

Mil-Spec

Sihtrist

Kompass

Ujuv prismasüsteem

kasutab paindlikku silikoonist läätsekinnitust, et hoida ära kahjustusi, mis võivad tulla löökidest, põrutustest ja üldisest kehvast hoidmisest.

Mitme kihiga kaetud optika
loob tipptasemel heledama pildi, suurema kontrastsuse ja terava kontuuriga vaate loomulike värvidega

Sport-Auto Focus ™ süsteem
võimaldab teil fokuseerida binokkel oma nägemisele, seejärel hoiab pildid teravalt 20 meetrist lõpmatuseni. Liikuvaid objekte ei pea fokuseerima.

N2 Injection ™ süsteem
sulgeb optikasse 14-psi rõhu all oleva kuiva lämmastiku, mis tagab udukindluse igas olukorras - alates arktilisestkülmast kuni kõrbekuumuseni.

Makrolon® korpus
on vastupidav polükarbonaat NBR Long Life kummist soomusega, luues kerge, vastupidava kere, mis peab vastu 11G löögile. Usaldusväärne valik põlvkondadeks!

Veekindel
kuni 5 m. Survestatud lämmastikuga täidetud torud takistavad vee sissetungimist vee all.

Statiivi kinnituskoht
on lisatud täiuslikuks pildi stabiilsuseks ja pikaajaliseks vaatlemiseks.

Visuaalse efektiivsuse, suurendatud vaatamismugavuse ja esemete detailide tagamiseks ei saa traditsioonilisi analooge võrrelda nende suure võimsusega sõjaväe binoklitega. Algselt perimeetri- ja piirivalveprogrammide jaoks välja töötatud toode teenib nüüd sõjaväe- ja õiguskaitseorganeid kogu maailmas. Massiivsed 80 mm objektiivläätsed ja Steineri kvaliteet tagavad jõudluse ja pilditeravuse suurtükivägede meeskondadele, SEALi missioonidele, seiremissioonidele, lennujuhtidele ja mereväe patrullidele.

Integreerib suure HD-ga stabiliseeritud kompassi täpsete suundade jaoks. Kõrvaldab suurema pildi liikumise sõiduki või laeva pardal.

Sellel on mitmekülgne sihtrist, mis on saadaval kõigil mudelitel r, mida saab kasutada nii sihtmärgi kõrguse kui ka kauguse hindamiseks.

Suurendus 15x
Kaal 1.93 kg
Laius 22,6cm
Kõrgus 29,5cm
Tootekood. 2670/2671/2693

Write Your Own Review
Sa arvustad:Binokkel / Steiner M1580 15X80 (R)
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro