Binokkel / Steiner Commander 7x50

1 184,00 €
Laokood
Binokkel / Steiner Commander 7x50

Annab tipptasemel pildi selguse, terava eraldusvõime, kontrasti ning suure valguse läbilaskvuse hämaruses või udus navigeerimiseks.

7x suurendus
on merestandard, millel on lai ja stabiilne pilt tpaatide, poide ja sildade jälgimiseks ka rahutus vees.

Floating* prismasüsteem
kasutab painduvat silikoonist läätsekinnitust, et absorbeerida tõsiseid lööke läätsesi kahjustamata.

Sport-Auto Focus ™ süsteem
võimaldab teil fokuseerida koheselt oma nägemisele, seejärel hoiab pildid teravana 20 jardist lõpmatuseni. Ei pea vaevuma liikuvate objektide fookusesse saamisega.

Kõrglahutusega optika
Kaetud läätsed ja  parima indeksiga sobitatud klaas annavad parima selguse

ClicLoc® süsteem
kinnitab ja vabastab kaelarihma koheselt ja on disainitud nii, et binokkel ripub sirgelt kaelas

Memory diopter
pakub käepärase mehhanismi teie isiklike seadete salvestamiseks ja kuvamiseks.

Ujuv kaelarihm
on polsterdatud ja erekollane. Sellel on 3M helkurvärv, mis muudab selle nähtavaks, hoides samaaegselt teie binokklit veepinnal ja juhusliku valestipaigutamise korral teeb vahendi hõlpsasti märgatavaks.

Makrolon® korpus
on vastupidav polükarbonaat NBR Long Life kummist soomusega, luues kerge, vastupidava kere, mis peab vastu 11Gle. Usaldusväärne toode karmidesse tingimustesse

N2 injection ™ süsteem
sulgeb optikasse 14-psi rõhu all oleva kuiva lämmastiku, mis tagab udukindluse igas olukorras - alates arktilisest külmast kuni kõrbekuumuseni.

Steiner Nano-Protection®
hüdrofoobne molekulaarne kattekiht loob sellise läätse pinna, et vesi ning mustus ei jääks külge. Tolm, lumi ja sõrmejäljed pole ka probleemiks, sest läätsesi on kerge puhastada, et tagada selge vaade.

Sõjaväeklassi porro-prisma Commander Seeria on mere binokkel on õige valik kõigile, kes veedavad palju aega veepeal - kalamehed, laevakaptenid, puksiirlaevade operaatorid, merepatrull ja õiguskaitseorganid. Binokkel on mõeldud ka neile kes on jahtide omanikud, purjetajatele või võidusõitjatele - kes vajavad mereoptika maailmas parimat pakutavat. Commander-seerias on kõik funktsioonid ja jõudlus, mida tõsised meremehed vajavad Kõike seda toetab Steineri toodangu maine maismaal ja merel.

Nähtavus: 900m - 133m
Suurendus 7x
Kaal 37,9 oz
Laius 8.1"
Kõrgus 6.2"
Tootekood:. 2304

Write Your Own Review
Sa arvustad:Binokkel / Steiner Commander 7x50
Sinu hinnang
Copyright © Seikluspro