Jalanõud / Haix Protector Forest 2.1 GTX RedYellow

Alates 309,00 €
Laokood
603115 / Haix Protector Forest 2.1 GTX RedYellow

KWF Cert: Jah
Sertifikaat: CE EN ISO 20345:2011 SB E HRO HI CI WR WRU SRC CE EN ISO 17249:2013 + AC:2014 - Level 2
Materjal: Velüür
Kõrgus: 22,0 cm
Ninakaitse: Teras
Veekindel: Gore-Tex
Värv: Punane-Kollane
Kinnitussüsteem: 2 Tsooniline
Turvaklass: SB
Ortopeedilised sisetallad: Jah
Lõikekindluse klass: Klass 2
Naha paksus: 2,8 - 3,0mm
Kaal: 1300 Grammi

Sertifitseeritud lõikekaitse - Tase 2
Protector Forest 2.1 GTX vastab lõikekaitseklassi tasemele 2. See tähendab, et teie jalad on mootorsae, kuni 24 m/s keerleva keti eest, kaitstud.

Muljumiskindel tänu terasest varbakaitsele
Jalade terviklikkus on hädavajalik. Seetõttu on Protector Forest 2.1 GTX oranžil kaitse, mis on valmistatud löögikindlast terasest. Terasest kaitsev varbakate on anatoomilise kujuga ja vastab kõrgeimatele ohutusnõuetele.

Eriti libisemiskindel VIBRAM-iga
Sammute kindlalt Forest 2.1ga, kuna see silub Teile tee ebatasasel ja raskel maastikul. Protector Forest 2.1 GTX Orange tald on nakkuva kummiseguga ja seetõttu eriti libisemiskindel, stabiilne ja jäik. See on VIBRAM.

Valikuline: käepide + terad
Lisavarustusena saab soetada  Grip + Spikes komplekti millega saate oma Protector Forest 2.1 GTXist veelgi rohkem kasu. Isepaigaldatavad metallist naastud tagavad optimaalse haarde metsas ja täiendava pidamise puutüvedel. Saadaval ostukorvis.

Veekindel tänu GORE-TEX®-ile
Teie jalad jäävad kuivaks ja ise terveks, sest Protector Forest 2.1 GTX Orangeon püsivalt veekindel ja äärmiselt hingav. Selle tagab kolmekihiline GORE-TEX® membraan Protector Forest 2.1 GTX täies voodri ulatuses.

Optimaalne hoidmine tänu 2-tsoonilisele nöörimisele
Oranž Protector Forest 2.1 GTX sobib ideaalselt teie jalaga nii jalamil kui ka sääre piirkonnas, pakkudes teile optimaalset tuge. See saavutatakse läbi 2-tsoonilise nöörimine kahes osas. 

Hingav koos kliimasüsteemiga
Protector Forest 2.1 GTX võimaldab teie jalal hingata, sest spetsiaalne vahtkummist süsteem tagab õhu tsirkulatsiooni ja ja niiskuse väljutamise. Kliimasüsteem töötab nagu jalatsi omaenda kliimaseade.

Täpne sobivus tänu spetsiaalsetele loodud vormile
Spetsiaalselt loodud vorm võimaldab Teie Protector Forest 2.1 GTX'il sobituda ideaalselt jalaga ja tagab ülima mugavuse kogu päeva vältel.

Write Your Own Review
Sa arvustad:Jalanõud / Haix Protector Forest 2.1 GTX RedYellow
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro