Käerauad / ASP Ultra Cuffs Identifier (Jäigad)

Alates 154,00 €
Laokood
Handcuffs / ASP Ultra Cuffs Identifier (Rigid)

+ Vahetatavad lukusisud
+ Valatud raam / tugevdatud üleminek
+ Mõlemapoolne lukuauk
+ Lukuauk on süvendatud
+ Sügavate hammastega
+ Kogupikkus: 232 mm
+ Laius: 79 mm
+ Kaal: 352g (Teras)

Rigid Ultra Käeraudadel on üksikraam, mis piirab maksimaalselt kinnipeetava liikuvust. Raami kontuur tagab ohvitserile kiire kinnituse ning lisaks korraliku, loomuliku taktikalise haarde. Ühtlasi säilitatakse suurim võimalik kotroll kinnipeetava üle.

ASP eksklusiivsed Ultra käerauad sisaldavad endas enam kui sajandi kõige olulisemaid edusamme turvasüsteemi kujundamisel. Need käerauad on kujundatud, testitud, üle vaadatud, siis katsetati uuesti ja täiustati kogu maailma teenistujate ja taktikaliste juhendajate koostööga. Tulemuseks on materjalide, konstruktsiooni ja funktsioonide komplektiga turvasüsteem, mida lihtsalt ei leia ühestki teisest käeraudast:

Sepistatud alumiiniumraam: sepistatud 7075 T6 alumiiniumist. Ultra raamid on jäigad ja uskumatult tugevad, kuid jäädes samas kergeks. Sepistamine - erinevalt teistest stantsitud terasdetailidest - puuduvad käeraudadel karedad või teravad servad; sile, ümardatud Ultra käeraudade raam on ergonoomilisem ja ohutum nii ohvitserile kui ka kinnipeetavale.

Tasane ühendus: Geomeetria sobib suurele valikule erinevatele randmetele ja tasane kontaktpind parandab kinnitamise kiirust ja täpsust. Vigastuste vältimiseks on ka kaared suure raadiusega. 

Kahepoolsed, ühe pöördega võtmed: Ultra käeraudadel on võtmed ja topeltlukuga pesad mõlemal küljel ja poolel ning nii esmane kui ka topeltlukk vabastatakse võtit ühes suunas keerates. Topeltlukuga pesadel on värvilised indikaatorid, mis tuvastavad luku oleku koheselt. Kõik need funktsioonid muudavad käeraudade paigaldamise, reguleerimise, topeltlukustamise või eemaldamise kiireks ja lihtsaks.

Vahetatavad lukukomplektid: lukusisud on vahetatavad. See võimaldab neid vajaduse korral kiirelt hooldada ja pakub ainulaadset võimalust lukukomplekte muuta vastavalt teenistuse erinevatele eelistustele või seadistada üliturvalisele konfiguratsioonile. * Lukukomplektide ehitus ja nende paigutamine raami, muudab need ühtlasi väga vastupidavaks muukimisele.

Värvilised identifikaatoriribad: need mitte eemaldatavad struktuurikomponendid tagavad kohese visuaalse äratundmise, et aidata agentuuridel või ametnikel vara eristada. Ohvitseridel tekib uus võimalus märkmete ja aruannete subjektide tuvastamisel kasutada värvikoode.

Lisainfo
MOA suurus 6 MOA
Write Your Own Review
Sa arvustad:Käerauad / ASP Ultra Cuffs Identifier (Jäigad)
Sinu hinnang
Me leidsime teisi tooteid, mis võiksid sulle meeldida!
Copyright © Seikluspro